Jak pobrać film z YT? Szybki sposób

Na YouTube codziennie przybywają miliony nowych filmów. Są tam materiały kręcone przez vlogerów amatorów, ale i umieszczane teledyski, filmy długometrażowe różnego rodzaju i wiele innych. Nic więc dziwnego, że niemal każdy użytkownik zadał lub zada kiedyś to pytanie: jak ściągać z youtube te wszystkie dobrodziejstwa?

To da się zrobić!

Jak ściągać z YouTube?

To wcale nie jest takie trudne – nie trzeba posiadać żadnej wiedzy specjalistycznej, ani szczególnych umiejętności, aby pozyskać na własny użytek film czy muzykę z YT.

jak ściągać z youtube

Jeśli więc kogoś interesuje, jak pobrać film z YT, odpowiedź jest prosta: wystarczy program zainstalowany na komputerze lub działający na odpowiedniej stronie on-line. W obydwu rozwiązaniach pobieranie jest proste. Polega na przekopiowaniu adresu podstrony YT, na której istnieje dany film, wklejenie go we wskazane pole na stronie z programem lub w programie na komputerze i wciśniecie przycisku z poleceniem ściągania. Często można też pobierany materiał przekonwertować do wygodnego dla użytkownika formatu, np. MP4. Kiedy wszystko jest gotowe, film albo od razu jest zapisywany na dysku albo trzeba wcisnąć odpowiednie polecenie.
Dzisiaj więc to, jak ściągnąć film z YT nie jest już żadnym poważnym problemem.

YT to nie tylko filmy do oglądania, to także muzyka

Przy okazji często pada też pytanie, jak pobierać z YT muzykę? I chodzi tu dość często o samą ścieżkę dźwiękową. I tu sprawa ma się bardzo podobnie, jak przy materiałach do oglądania. Służą do tego programy i strony on-line, gdzie we wskazane pole wkleja się adres konkretnego materiału z YT. Wystarczy tylko wybrać konwersję do jednego z dostępnych formatów audio – np. popularnego MP3. Kiedy plik zostanie przekonwertowany, trzeba jeszcze wybrać opcję ściągnięcia go na dysk komputera. I voila – otrzymujemy ścieżkę dźwiękową.

Dla każdego, kto jest zainteresowany tym, jak ściągnąć muzykę z YT, istnieje kilka wygodnych opcji. Każdy program, czy strona służy użytkownikom w sposób jasny i bezproblemowy, a wiele z nich działa także w języku polskim. Dowiedz się również, jak w szybki sposób można zablokować stronę internetową.